درباره کالای ارسال نشده

فروشگاه حق دارد سفارشاتی که ظرف مدت ۷۲ ساعت برای مشتری ارسال نشده، بدون اطلاع لغو نماید و وجه آن را به حساب مشتری عودت نماید و خریدار حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌نماید. روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل رسمی ارسال نداریم.

شرایط تعویض کالای مرجوعی

در صورت ایراد در سفارش ارسال شده یا ارسال اشتباه یا نا منطبق، مشتری باید بسته بندی و سفارش معیوب یا نا منطبق را به آدرس فروشگاه ارسال نماید .

حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از وصول برگشتی به فروشگاه، مبلغ سفارش پس از کسر هزینه ها به حساب مشتری واریز خواهد شد و یا کالای معادل مناسب با نظر مشتری به آدرس مشتری ارسال خواهد شد.

شرایط عودت وجه و لغو سفارش

  • وجه سفارش لغو شده به موجودی اعتبار کاربران نزد سایت افزوده خواهد شد و در صورت انصراف از خرید ، امکان خرید کالای جدید با استفاده از اعتبار موجود در پنل مشتریان امکانپذیر است.
  • درصورت لغو عضویت کاربر، مبلغ موجودی اعتباری با کسر امتیازات و هزینه ها ، به حساب مشتری واریز خواهد شد.

سیاست تغییر قیمت

درصورت تغییر قیمت کالا در زمان سفارش ، در زمان تهیه کالا، در زمان بسته بندی ، در زمان ارسال کالا ، فروشگاه حق دارد مبلغ مابه التفاوت را از مشتری مطالبه کند و یا بصورت یکطرفه سفارش مشتری را لغو نموده و وجه سفارش را پس از کسر هزینه ها شامل هزینه تسویه وجه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی ، کارمزد انتقال وجه به حساب مشتری و سایر هزینه های تبلیغات و نگهداری سفارش در سیستم از مشتری کسر نموده و ما بقی را واریز کند .

مشتریان طلایی

آن دسته از مشتریان سایت پرویس که دارای حساب اعتباری نزد سایت پرویس می باشند می توانند با توجه به سقف مورد توافق خرید خود را ثبت نمایند و پس از انجام مراحل اماده سازی سفارش و شروع به بارگیری نسبت به پرداخت وجه صورتحساب خود اقدام نمایند . شرایط مشتریان طلایی به شرح زیر می باشد .

  • اشخاص حقیقی و حقوقی مدارک هویتی و ثبتی خود را از طریق گست الکترونیک سایت پرویس ارسال می نمایند .
  • پس از احراز هویت ، درخواست همکاری تنظیم و برای مشتری ارسال می گردد .
  • نسخه مهر و امضا شده به همراه یک برگ چک از حساب مشتری صادر و به آدرس دفتر سایت پرویس از طریق پست ارسال می گردد .
  • حداکثر ظرف مدت 2 روز کاری حساب اعتباری مشتری فعال و قابل استفاده می باشد .

مشتریان نقره ای

آن دسته از مشتریان سایت پرویس که بصورت آنلاین خرید خود را تکمیل می نمایند می توانند با افزودن کالای مورد نظر به سبد خرید خود و تکمیل مراحل سفارش نسبت به انجام سفارش اقدام نمایند . با توجه به نوع سفارش این دسته از مشتریان شرایط زیر حاکم می باشد .

  • سفارش های پرداخت شده ظرف مدت 2 روز کاری آماده بارگیری خواهد شد .
  • کاربران نقره ای می تواندد در صورت تمایل با عضویت در سایت و احراز هویت ، نسبت به ایجاد حساب اعتباری آنلاین اقدام نمایند .
  • امکان خرید توسط اعتبار موجود در حساب اعتباری مشتریان وجود دارد.
  • شارژ حساب اعتباری مشتریان سایت پرویس از طریق درگاه بانکی عضو شتاب و شاپرک امکان پذیر می باشد .

مشتریان عادی

هر یک از بازدید کنندگان سایت پرویس می توانند با تکمیل مراحل سفارش ، با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب ، در سایت پرویس نسبت به سفارش کالای مورد نظر خود اقدام نمایند . عضویت برای این گروه مشتریان اجباری نیست و اطلاعات مشتری حداکثر تا 1 ماه نگهداری می گردد و برای حفظ حریم خصوصی این مشتریان پس از 1 ماه کلیه داده های مربوط به سفارش آنان از سایت پرویس حذف می گردد .